מעצבת פנים שמגשימה חלומות

אומרים שמעצבת הפנים שלך היא כמו הפסיכולוגית, האם יש אמת באמירה כזו? אולי יהיה נכון יותר לומר שהיא הופכת לחברה טובה, למגשימת שאיפותיך, לאשת חזון וסוד. הבה נבחן מה מגדיר מעצבת פנים מומחית.

מעצבת פנים שהיא אשת סודך

ראשית, האישה שתעצב לך את הבית, שתרקום עור וגידים לחלומות שלך, שתיצור עבורך את פינת החלומות, את הקן הבטוח, את הממלכה הקטנה שלך – האישה הזו אפשר בהחלט לומר שהיא חברה טובה או אפילו אחות קרובה, או אולי באמת היא הפסיכולוגית שכל תקוותנו אנו תולים בה.

אשת סוד שמכילה את שאיפותיך

מעצבת פנים מומחית ניחנה בכישרון האדיר של הכלה ואמפטיה, הקשבה בראש פתוח לרעיונות ולחלומות של הלקוחות. המעצבת ברוב גדולתה האימהית אמורה ליישם את הרעיונות ולהוציאם לפועל. גם כשהרעיונות בלתי אפשריים לכאורה, היא כבר תמצא את הדרך לתת להם במה וממשות. המעצבת כאן עבורך, עבור הרעיונות והחלומות שלך.

שאיפותיך יוגשמו בשלל סגנונות עיצוב

בעולם העיצוב סגנונות רבים ומגוונים. הסגנון הכפרי, המודרני, העתידני או הסגנון של פעם מזמן. הסגנון העירוני או הקלאסי, הסגנון השקט והמאופק, או הסגנון הקר. סגנון החמימות הביתית, או אווירת הרוק הכבד האפל, הסגנון הגותי, הערבי ובקיצור אינסוף כיוונים וסגנונות. ומכל הסגנונות מכל האפשרויות, הסגנון המתאים לך ביותר הוא הסגנון שלך. העיצוב המבטא אותך ואת האופי שלך הוא העיצוב הנכון ביותר עבורך.

סגנונות עיצוב המשלבים את האלמנטים השונים

עיצוב חכם הוא עיצוב היודע לשלב את האלמנטים השונים הקיימים בחלל כמו למשל כיור ואמבטיה, או ריצפה וקיר, שטיחים לקירות, רהיטים לחלל וכ"ו. אולי זה נשמע מובן מאליו, הרי ברור שהדברים חייבים להתאים. ובכן, קודם כל הם לא חייבים להתאים וזה כבר עניין של טעם, כמה ואיך להתאים ואם בכלל. באי התאמה כמו גם בהתאמה, יש להשקיע מחשבה, ידע ויצירתיות אין סופית. השילוב הוא הרבה פעמים הכוח בעיצוב. שילובים נכונים יוצרים שפה ועניין. אז מה כדאי לבדוק לפני שמתחילים?

הגיע הזמן להתחיל בפרויקט עיצוב חדש?

האם המעצבת מתאימה לצרכים שלך?

איך אפשר לדעת? גם כשפנית למעצבת ידועה ובעלת מוניטין ושנות ניסיון, עדיין יקשה עליך לדעת אם היא מתאימה לך, לרעיונות שלך ולחלום שלך. ובכן, הדרך לדעת אם בחרת במעצבת הנכונה היא פשוטה מאוד. כימייה, היא המפתח. האם ישנה כימייה בינך ובין המעצבת? האם ישנו קליק מידי והרגשה שהיא מבינה לליבך וקולטת את הראש שלך? האם היא נותנת לך הרגשה טובה לגבי הרעיונות שלך? ובעיקר, האם היא מעבירה מסר שהדברים ניתנים לביצוע? אם כל התשובות נכונות מצאת מעצבת פנים אידיאלית עבורך.

כיצד נזהה עיצוב טוב?

ראשית כל בל נשכח שעיצוב, כמו הרבה תחומי אמנות אחרים, הוא קודם כל עניין של טעם. יחד עם זאת אפשר בהחלט לקבוע מהו עיצוב ברמה גבוהה. עיצוב טוב הוא מדויק, המינונים נכונים, ההתאמה ללקוח מטופלת היטב, אפשר להרגיש כי הושקעה מחשבה בפרטים הקטנים ביותר, עיצוב טוב הוא גם מפתיע ומחוץ לקופסה. עיצוב טוב הוא עיצוב שנעשה מתוך אהבה ורצון אמיתי לשמח אותך – ומתוך רצון ממשי להגשים את חלומם.

רונית שיסמן מגשימה חלומות

בתור אדריכלית ומעצבת פנים, הסיפוק העצום עבורי בא כשאני רואה את הלקוחות שמחים ושבעי רצון. הגשמת חלומות היא המטרה בעיצוב פנים. להפוך חלום של בן אדם למציאות, זה דבר שלא כל אחד זוכה לו ועל כך אני אסירת תודה. על המתנה שקבלתי, היכולת להגשים חלומות. בית הוא חלום ואני עושה בתים. בית הוא הקן החם והבטוח, המקום הפרטי והאינטימי, המקום המשפחתי.

הדיאלוג מרתק אותי

הדיאלוג עם הלקוחות מרתק אותי. ההקשבה, הנתינה, האפשרות להראות להם שהכול אפשרי ומה שהם דמיינו יש בו הרבה הגיון. אני מעצבת פנים המחדירה אמונה בלבבותיהם של הלקוחות שלי ומשם הדרך להגשמת החלום קצרה.

אהבת את המאמר? שתף\י אותו

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב email
שיתוף במייל
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצפ